DEMOKRATICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ NA ŠKOLÁCH I V ROCE 2024

I v roce 2024 CDV nabízí workshopy, které mají za cíl mladým lidem v celé České republice přiblížit základy demokracie, aktivního občanství, kritického myšlení a Evropské unie v různých kontextech. Program workshopů žákům a mládeži ukazuje, jak mohou podporovat demokratické hodnoty a vystupovat proti nedemokratickým postojům ve společnosti. Můžete si vybrat ze seminářů na různá témata. Vhodný workshop pro vás rádi v našem lektorském týmu upravíme i na míru pro věkovou skupinu vašich žáků a studentů. Těžiště všech workshopů se týká problematiky demokratického vzdělávání.

Workshopy realizujeme bezplatně na základních a středních školách ve všech krajích ČR. Nabídka je určena primárně pro vyšší ročníky druhého stupně základních škol a střední školy. Workshopy realizujeme vždy pro maximálně 1 skupinu (třídu) žáků v rozsahu 2 vyučovacích hodin.

V případě zájmu o realizaci workshopu na své škole nás kontaktujte na emailu info@demokraticke-vzdelavani.cz nebo na tel. čísle 601 166 750.

 

O vybraných nabízených workshopech najdete více ZDE

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

ACF_slogan_2-1536x113.png