Zažít město jinak v Kovářské

 

A je to tady! Pro nás v CDV zatím největší akce se blíží a my z toho máme radost a doufáme, že vy také. Zveme vás do vnitrobloku ulice Kovářská 4, kde naše sousedská slavnost Zažít město jinak ve spolupráci se sdružením Automat bude v sobotu 15. září probíhat. Na programu bude koncert balkánské kapely, slampoetry s Tukanem, hry a aktivity pro děti i dospělé. Čekají vás též stánky s jídlem a kávou.

 

Těšit se můžete na stánky s dobrotami z celého světa! Budete mít příležitost ochutnat autentickou indonéskou, africkou a mexickou kuchyni. Například pan Gede z Bali vám bude vlastnoručně připravovat sladké i slané indonéské speciality. Ochutnat můžete i pravou indonéskou kávu. Prohlédnout či zakoupit si můžete látky vytvořené tradiční technikou přímo na Jávě místními ženami od autorky blogu batik-hati.cz a mapy Indonésie. Budeme promítat film Poslední v Aleppu.

 

PROGRAM:

 

10.30 Sousedský brunch - připravte své oblíbené jídlo a přineste ho na společný stůl! My si pro vás připravíme jídlo z celého světa a u společné snídaně vám představíme naše aktivity

13.00 Znáte vrchcáby? Ano? Přijďte si je zahrát! Ne? Přijďte taky, rádi vás je naučíme.

14.00 Taneční workshop street a breakdance

17.30 Slam poetry - vícemistr ČR Tukan

18.00 Balkánská kapela Sarma band

 

Budeme také promítat film Poslední v Aleppu. Po celý den na akci bude dětský koutek s aktivitami pro děti, které zajišťuje náš partner Košík nápadů.

 

Máte doma přebytečné dětské hračky a knížky v dobrém stavu? Můžete je věnovat do našeho dobročinného stánku, udělat někomu radost a přispět tím na realizaci akcí CDV. Přijďte v sobotu 15. 9. k nám do Kovářské, začínáme již v 10 hodin! Více se dozvíte zde: https://www.facebook.com/events/537249676689587/