ONLINE KLUB PRO RODIČE: DÍTĚ A POCIT BEZPEČÍ
 

I v lednu 2021 pro rodiče předškolních dětí pořádáme virtuání setkání zaměřená na různorodé otázky týkající se psychologie rodičovství a výchovy. V úterý 12. 1. jsme si pro vás připravili setkání na téma Dítě a pocit bezpečí, jistoty a blízkosti.

Z důvodu vládních nařízení a aktuální pandemické situace má herna CDV do odvolání zavřeno, proto jsme setkání klubu v upravené formě přesunuli do online prostoru.

Každý týden pro vás s lektorka a psycholožka Nataliie Shyshlova připravuje jedno setkání, na kterém vám poskytne zajímavé nápady a tipy na zdroje týkající se dětí a jejich rozvoje. Setkání jsou primárně určena pro rodiče dětí od 2 do 5 let, ale účastnit se mohou i rodiče dětí mladšího školního věku.

V úterý 12. 1. vás od 18:00 zveme na setkání s tématem Dítě a pocit bezpečí, jistoty a blízkosti.

Prožitek bezpečí je určujícím zážitkem raného dětství a je zásadní pro to, jak dítě bude budoucnu chápat svět. Výchova dítěte v bezpečí a jistotě je zkušenost určující budoucí jednání a sebejistotu. Budeme mluvit o tom, jak detem pomoci cítit se bezpečně a jak jako rodiče můžeme svým přístupem a výchovou přispět k vytváření takového pocitu a prostředí.


Setkání probíhají formou videokonference prostřednictvím programu Skype. Povídání lektorky je doplněno diskusí s účastníky o jejich zkušenostech a reflexích vlastních výchovných situací.

Účast na setkáních je bezplatná, zapojit se může kdokoliv s trvalým pobytem v Praze. Kapacita setkání je omezena na maximální počet 5 účastníků.

Více informací k přihlášení vám poskytneme na e-mailu sarka@demokratickeho-vzdelavani.cz  nebo na čísle 601 166 750.

Přejeme vám pevné zdraví a těšíme se na případném setkání v našem virtuálním klubu!