ONLINE KLUB PRO RODIČE
 

Každý týden pořádáme virtuální klub pro rodiče předškolních dětí. Zaměřujeme se zejména na témata spojená s psychologií rodičovství a výchovy.

Z důvodu vládních nařízení a aktuální pandemické situace má herna CDV do odvolání zavřeno, ale během našich aktivit se s námi můžete setkávat nadále, alespoň virtuálně. I klub pro rodiče dětí od 2 do 5 let jsme opět převedli do online podoby. 

Každý týden se tedy stejně jako během jarní karantény opět můžete těšit na přednášky a diskuse o tématech týkajících se psychologie rodičovství, výchovy a prevence výchovných chyb. Každý týden pro vás s lektorka a psycholožka Nataliie Shyshlova připravuje jedno setkání, na kterém vám poskytne zajímavé nápady a tipy na zdroje týkající se dětí a jejich rozvoje. Setkání jsou primárně zaměřena na rodiče dětí od 2 do 5 let, ale účastnit se mohou i rodiče dětí mladšího školního věku.

Během října a listopadu již proběhlo několik setkání, na kterých jsme se zabývali těmito tématy:

22. 10. Jak podpořit kreativitu svých dětí
27. 10. Jak naučit dítě efektivně komunikovat
3. 11. Jak naučit dítě vytvářet si kamarádské vazby
10. 11. Jak ochránit dítě od vnější agrese a jak ho naučit zvládat svoji vnitřní agresi

Další setkání se bude konat ve středu 18. 11. od 18:00. Téma semináře upřesníme.

Setkání probíhají formou videokonference prostřednictvím programu Skype. Výklad lektorky je doplněn diskusí s účastníky o jejich vlastních zkušenostech a reflexích vlastních výchovných situací.

Účast na setkáních je bezplatná, zapojit se může kdokoliv s trvalým pobytem v Praze. Kapacita setkání je omezena na maximální počet 5 účastníků.

Více informací k přihlášení vám poskytneme na e-mailu sarka@demokratickeho-vzdelavani.cz  nebo na čísle 601 166 750.

Přejeme vám pevné zdraví a těšíme se na případném setkání v našem virtuálním klubu!