NOVINKY V ROCE 2019

 

Centrum demokratického vzdělávání vytváří prostor pro setkávání a dialog. Organizujeme vzdělávací akce a provozujeme pravidelné aktivity pro rodiče s dětmi, děti a mládež a širokou veřejnost.

 

Na našich akcích pro širokou veřejnost je prostor pro sdílení informací a zkušeností. Přinášíme příběhy lidí s přesahem, nové pohledy na svět a nové perspektivy skrze sdílení osobní zkušenosti cizinců žijících v Česku.

 

Máme radost, že Vám v roce 2019 můžeme představit zbrusu nové aktivity a akce. Kromě herny pro rodiče s dětmi a doučování se v našem komunitním centru budou děti setkávat ve volnočasovém  klubu pro školáky, který povede lektor cizinec, nově vznikne i ženská skupina, která má za cíl propojit české ženy a ženy cizinky a umožnit jim společné vzdělávání, budeme organizovat kavárničky pro seniory a společná setkání seniorů a rodin s dětmi.

 

Pojďte do toho s námi! Pomozte nám pomáhat a zapojte se!

Máte čas a rádi byste se do našich aktivit zapojili osobně? Rádi se s vámi sejdeme a domluvíme se na možnostech dobrovolnictví.

Hledáme odborníky, kteří by se zapojili do naší ženské skupiny či pomáhali během akcí pro seniory a rodiče s dětmi jako organizační výpomoc.

 

Volného času nemáte tolik, ale přesto byste se rádi zapojili?

Darujte nám knihy či hračky v dobrém stavu do naší herny. Můžete nás podpořit i přinesením šmíráků, firemních propisek či dalších propagačních materiálů, které využijeme v naší kanceláři. Děkujeme!

 

Máte zajímavou myšlenku nebo nápad? Zabýváte se něčím, co byste chtěli představit ostatním?

Neváhejte a obraťte se na nás, společně něco vymyslíme!

 

Děkujeme, že jste v tom s námi!

 

Kontaktovat nás můžete na telefonu 601 166 750 či e-mailu: andrea@demokraticke-vzdelavani.cz