KURZY ANGLIČTINY S RODILOU MLUVČÍ

 

V červnu budou v CDV probíhat dva dopolední konverzační kurzy angličtiny vhodné nejen pro rodiče s dětmi.

 

Chtěli byste si oprášit své znalosti angličtiny na konverzacích s naší americkou lektorkou? V červnu u nás budou probíhat dva kurzy zaměřené na praktické využití a procvičení jazyka. Naše učebna je spojena s hernou, takže je možné na kurz přijít i s dětmi.

 

Anglická konverzace s rodilou mluvčí bude probíhat od 3. 6. každé pondělí od 9:30 do 10:30 hodin. Celková cena kurzu za 4 lekce je 840 Kč a zahrnuje veškeré výukové materiály. Témata budou zaměřená na cestování a další každodenní situace, a proto jsou vhodné pro účastníky od mírného stupně pokročilosti (A2).

 

Angličtina s rodilou mluvčí II – připravujeme se na pohovor bude od 4. 6. každé úterý od 9:30 do 10:30 hodin. Celková cena kurzu za 4 lekce je 840 Kč a zahrnuje veškeré výukové materiály. Tématem bude přijímací řízení a pracovní pohovor (s lektorkou můžete probrat psaní životopisu a motivačního dopisu v angličtině, typické otázky a další problémy).

 

V učebně je k dispozici i kuchyňka s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí, knihovna (ve které jsou k zapůjčení i knihy v angličtině) a vybavená herna.

 

Pro více informací a přihlášení se obraťte na:

sarka@demokraticke-vzdelavani.cz

601 166 750

 

Adresa centra je Sokolovská 106/42, Praha 8-Karlín.