KLUB PRO RODIČE S DĚTMI

Rodičům s dětmi ve věku 1,5 - 5 let nabízíme možnost zúčastnit se pravidelného programu Klubu pro rodiče s dětmi. Cílem klubu je podpořit rozvoj dovedností dětí a vytvořit prostor pro setkání místních rodičů a dětí s nově příchozími z Ukrajiny.

Aktivity klubu jsou zaměřené na rozvoj jemné a hrubé motoriky, rozvoj řeči a dalších dovedností, které děti potřebují ke snadné adaptaci v mateřské a základní škole. Program Hrajeme si spolu je plný písniček, básniček, kreativních úkolů a her, které vede lektorka a dětská psycholožka Julie.

Центр демократичної освіти пропонує безкоштовний Клуб для батьків з дітьми. Діяльність клубу спрямована на розвиток дрібної та великої моторики, розвиток мовлення та інших навичок, необхідних дітям для легкої адаптації в дитячому садку. Програма Ми разом граємо, віршами, творчими завданнями та іграми під керівництвом лектора та дитячого психолога Юлі.

Pro koho: rodiče a děti (1,5 - 5 let)
Kde: Centrum demokratického vzdělávání, Kovářská 4, Praha 9
Kdy: čtvrtek  9:30 - 11:30 hodin
Cena: zdarma
Kontakt: info@demokraticke-vzdelavani.cz
Přihlášení nutné zde: https://forms.gle/4zzy88Hcn96A3gZt7

Для кого: батьки та діти (1,5 - 5 років)
Де: Centrum demokratického vzdělávání, Kovářská 4, Praha 9
Коли : Четвер, 9:30 - 11:30
Ціна: безкоштовно
Тут необхідний вхід:
https://forms.gle/4zzy88Hcn96A3gZt7Kontakt / Контакти: info@demokraticke-vzdelavani.cz

Těšíme se na vás!


   VIA_Hrajeme si spolu_2023.jpg VIA_Hrajeme si spolu_UA.jpg

Setkání realizujeme s přispěním programu Z Ukrajiny mezi nás. Za podporu děkujeme Nadace Via společnosti Seznam.cz a Nadaci Kooperativa. Děkujeme za podporu!