DEMOKRATICKÉ DNY: OBČANSKÉ VZDĚLÁVÁNÍ MLÁDEŽE V EVROPSKÉ PERSPEKTIVĚ

18. a 19. března 2024 vás v Praze zveme na akci věnovanou podpoře participace a demokratických kompetencí mládeže. Čekají vás semináře, debaty a workshopy s hosty z celé Evropy!

Série akcí, vzdělávacích workshopů a diskusí zaměřených na občanské vzdělávání mládeže. Lektorské a výzkumné zkušenosti o tom, jak podpořit participaci a demokratické kompetence mládeže a připravit je tak na život v otevřené občanské společnosti, budou v Praze sdílet hosté z Demkratiezentrum Wien (Rakousko), University of Agder a Arkivet Peace and Human Rights Centre (Norsko).

KDY: 18. - 19. 3. 2024
KDE: Dlouhá 17, Praha
PROGRAM: Detailní program + registrace ZDE
PRO KOHO: učitele základních a středních škol, pracovníky s mládeží, lektory vzdělávacích programů, metodické pracovníky, vedoucí volnočasových aktivit, projektové manažery participačních a vzdělávacích aktivit, vedoucí mládežnických spolků a iniciativ
  • účast je bezplatná
  • občerstvení zajištěnoKontakt:
 

sarka@demokraticke-vzdelavani.cz
+420 601 166 750


V případě zájmu se můžete přihlásit na celou akci či vybrané bloky skrze formulář ZDE


Těšíme se na vás!


Demokratické dny pořádáme v rámci projektu Rozvoj demokratického vzdělávání a zvýšení účasti mladých lidí a cizinců v demokratickém procesu v ČR. Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.